Overslaan en ga direct naar de inhoud Direct naar de footer

Team en groepsindeling

LICENSE NOT FOUND OR INVALID

Groep 1-4

Mirjam Poelstra - Groepsleerkracht

mirjam.poelstra@KyKscholen.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

 

Froukje Peenstra - Leerkrachtondersteuner

froukje.peenstra@KyKscholen.nl
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

 

Groep 5-8

Simon Batteram - Groepsleerkracht

simon.batteram@KyKscholen.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag

 

René Bouwmeester - Groepsleerkracht

rene.bouwmeester@KyKscholen.nl
Aanwezig: donderdag en vrijdag
(René valt bij ons in tot de meivakantie)

 

Brenda Dijkstra - Onderwijsassistente

brenda.dijkstra@KyKscholen.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

IB

Intern Begeleider
Jetske Hettinga

Jetske.Hettinga@KyKscholen.nl

Directeur

Albert Juffer - Interim directeur

albert.juffer@KyKscholen.nl