E-mail adressen team

Team

Ingrid Wurtz, leerkracht en locatiecoördinator op donderdag
aanwezig op maandag t/m vrijdag
ingrid.wurtz@gearhing.net

Etsje de Vries, leerkracht bovenbouw
aanwezig op maandag t/m vrijdag
etsje.de.vries@gearhing.net

Lena van der Meulen, leerkracht kleuters
aanwezig op maandag t/m donderdag
lena.van.der.meulen@gearhing.net

Arnold Oosterdijk, directeur onderwijsteam Noord
arnold.oosterdijk@gearhing.net

Tineke Steegstra, Intern begeleider (leerlingenzorg)
tineke.steegstra@gearhing.net 

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering
ria.jongstra@gearhing.net

Sandra Menks, administratief medewerker
aanwezig op donderdag
sandra.menks@gearhing.net