E-mail adressen team

Team

Patricia Sijbrandi, leerkracht onderbouw
aanwezig maandag t/m woensdag
patricia.sijbrandi@kykscholen.nl

Ingrid Wurtz, leerkracht midden- en bovenbouw
aanwezig op maandag t/m vrijdag
ingrid.wurtz@kykscholen.nl

Nancy Boomstra, leerkracht bovenbouw
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
nancy.boomstra@kykscholen.nl

Froukje Peenstra, leerkrachtondersteuner
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
froukje.peenstra@kykscholen.nl

Arnold Oosterdijk, directeur onderwijsteam Noord
arnold.oosterdijk@kykscholen.nl

Tineke Steegstra, Intern begeleider (leerlingenzorg) en locatiecoördinator
tineke.steegstra@kykscholen.nl

Folkert Dijksma, manager bedrijfsvoering onderwijsteam Noord (financiën)
folkert.dijksma@kykscholen.nl

Anna Marie Hiemstra - onderwijsteamcoördinator OT-Noord (personeelsbeheer)
annamarie.hiemstra@kykscholen.nl

Sandra Menks, administratie
aanwezig op donderdag
sandra.menks@kykscholen.nl