Het team

Ons team

ONS TEAM

Van links naar rechts:
Tjitske de Jager, Etsje de Vries, Ieteke Deelstra & Ingrid Wurtz

Op het strand van Makkum

Zon, zand, strand... Hoppa Makkum! 

8 september 2016

Tjitske

Tjitske de Jager

Leerkracht van groep 1 t/m 4 op maandag t/m donderdag. Op vrijdagochtend is Tjitske locatiecoördinator.

tjitske.de.jager@gearhing.net

 

 

Ingrid

Ingrid Wurtz

Leerkracht bovenbouw op maandag. Ondersteuning onder- en bovenbouw op dinsdag t/m donderdag. En op vrijdagochtend leerkracht van de onderbouw.

ingrid.wurtz@gearhing.net

Ieteke

Ieteke Deelstra

Is onderwijsassistent op vrijdagochtend.

ieteke.deelstra@gearhing.net

 

Etsje

Etsje de Vries

Leerkracht van groep 5 t/m 8 van dinsdag t/m vrijdag.

etsje.de.vries@gearhing.net

Tineke Steegstra

Juf Tineke is intern begeleider van onze school en is verantwoordelijk voor de zorg van de leerlingen.

tineke.steegstra@gearhing.net

 

Bertus Rietman foto website

Interim directeur van ons onderwijsteam is Bertus Rietman.

bertus.rietman@gearhing.net

 

Ria

Manager bedrijfsvoering is Ria Jongstra.

ria.jongstra@gearhing.net

 

Anna Marie2

Anna Marie Hiemstra verzorgt de administratie.

annamarie.hiemstra@gearhing.net